İçeriği paylaş

mhrs

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/e-devletsorgulama.com/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

MHRS Randevu nasıl alınır?

MHRS; Merkezi Hekim Randevu Sistemini web üzerinden kullanabilmek için öncelikle aşağıda verdiğimiz linke tıklayıp "Üye Ol" butonuna tıklayarak kayıt olmanız gerekiyor. Her hangi bir siteye üyelik işlemi gibi olan bu işlemden
sonra TC. Kimlik numaranızı ve kendi oluşturduğunuz parola ile sisteme giriş yapıp randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MHRS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ'ne kayıt olarak tüm devlet hastanelerinden randevu alabilirsiniz. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden randevu almak için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olmanız gerekiyor:

> Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu almak için TIKLAYINIZ! <

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma, devlet hastaneleri randevu al, istanbul devlet hastaneleri randevu, devlet hastanesi randevu alma, devlet hastaneleri randevu, devlet hastaneleri randevu sistemi, devlet hastanesi randevu al, devlet hastanesi randevu alma sistemi, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi internet adresine ulaşmak için >TIKLAYINIZ!

İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu

MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ'ne kayıt olarak tüm devlet hastanelerinden randevu alabilirsiniz. Arnavutköy Devlet Hastanesi'nden randevu almak için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olmanız gerekiyor:

> Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu almak için TIKLAYINIZ! <

Arnavutköy devlet hastanesi randevu alma, Arnavutköy Devlet Hastanesi, devlet hastaneleri randevu al, devlet hastanesi randevu alma, devlet hastaneleri randevu, devlet hastaneleri randevu sistemi, istanbul devlet hastaneleri randevu, devlet hastanesi randevu al, devlet hastanesi randevu alma sistemi

İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi internet adresine ulaşmak için >TIKLAYINIZ!

İnternetten MHRS RANDEVU ALMA

MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)'ne ulaşmak için > TIKLAYINIZ!

MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden herhangi bir hastanede tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS'nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki "Yeni Üye" butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

Formda iki alan çok önemlidir.

*E-posta adresi
*Parola

Hastane randevusu için ALO 182 Ücretlendirmesi

Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir!

Web üzerinden hastane randevusu alabilmek için > TIKLAYINIZ!

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.

Merkezi Randevu Sistemi Nedir?

Merkezi randevu sistemi, Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi için geliştirlmiş bir projedir. Bu amaçla 2009 yılında başlatılan çalışmalar tamamlanarak 2011 yılında hizmetin ülke geneline yaygınlaşması sağlanmıştır.

Merkezi randevu sistemi, vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

Web üzerinden hastane randevusu alabilmek için > TIKLAYINIZ!

Anket

Hastane randevunuzu nereden alıyorsunuz?:

Son yorumlar